Nazirlərin aprel ayı üçün qəbul günləri açıqlanıb – CƏDVƏL

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı Qəbul günü Qəbulun keçirildiyi şəhər Əhatə olunan şəhər və rayonlar
Ramin Quluzadə
nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri 05 Şabran Şabran, Xaçmaz, Quba, Qusar
Hicran Hüseynova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 05 Şirvan Şirvan, Hacıqabul, Salyan, Neftçala
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədri vəzifəsini icra edən 10 İmişli İmişli, Beyləqan, Saatlı, Sabirabad
Ceyhun Bayramov
təhsil naziri 11 Samux Samux, Gəncə, Göygöl, Kəlbəcər
Əkbər Hacıyev
ARDNŞ-in “Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru 11 Xaçmaz Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı
Fikrət Məmmədov
ədliyyə naziri 12 Bərdə Bərdə, Tərtər, Ağdam
Sahil Babayev
əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri 12 Qəbələ Qəbələ, Şəki, Oğuz
Kəmaləddin Heydərov
fövqəladə hallar naziri 12 Quba Quba, Xaçmaz, Qusar, Şabran, Siyəzən
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri 16 Şamaxı Şamaxı, Ağsu, İsmayıllı, Qobustan
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi 17 Şamaxı Şamaxı, Ağsu, İsmayıllı, Qobustan
Zakir Qaralov
Baş prokuror 19 Ucar Ucar, Zərdab, Ağdaş
Azad Rəhimov
gənclər və idman naziri 19 Biləsuvar Biləsuvar, İmişli, Beyləqan, Ağcabədi
Şahin Mustafayev
iqtisadiyyat naziri 19 Yardımlı Yardımlı, Masallı, Cəlilabad
İnam Kərimov
kənd təsərrüfatı naziri 19 Zaqatala Zaqatala, Qax, Balakən
Mikayıl Cabbarov
vergilər naziri 19 Yevlax Yevlax, Bərdə, Tərtər, Ağdam
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin idarə heyətinin sədri 19 Cəbrayıl (Cocuq Mərcanlı) Cəbrayıl (Cocuq Mərcanlı), Füzuli, Xocavənd
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri 19 Qəbələ Qəbələ, İsmayıllı, Şamaxı, Qobustan
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 24 Ağcabədi Ağcabədi, Tərtər, Ağdam, Laçın
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri 24 Bərdə Bərdə, Yevlax, Ağdam, Tərtər
Muxtar Babayev
ekologiya və təbii sərvətlər naziri 26 Ağcabədi Ağcabədi, Bərdə, Ağdam, Tərtər
Pərviz Şahbazov
energetika naziri 26 Şirvan Şirvan, Hacıqabul, Salyan, Neftçala
Əbülfəs Qarayev
mədəniyyət naziri 26 Lənkəran Lənkəran, Astara, Lerik
Oqtay Şirəliyev
səhiyyə naziri 26 Şəki Şəki, Qax, Zaqatala, Balakən, Oğuz
Kərəm Həsənov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri 26 Kürdəmir Kürdəmir, Ucar, Göyçay
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 26 İsmayıllı İsmayıllı, Ağsu, Ağdaş, Kürdəmir
Ramil Usubov
daxili işlər naziri 27 Göyçay Göyçay, Mingəçevir, Yevlax, Ucar, Kürdəmir, Ağdaş, Ağsu, Şamaxı, İsmayıllı
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri 27 Qazax Qazax, Ağstafa, Tovuz

    Oxunma sayı (23)

Pin It

Şərh üçün bağlıdır.